Gezocht: enthousiaste trainer m/v

Wij zijn op zoek naar een enthousiaste trainer (m/v). Onze leden trainen op verschillende niveaus van recreatief tot en met prestatiegericht, afhankelijk van leeftijd, uiteenlopende vaardigheden en individuele mogelijkheden. De trainingen vinden plaats in of vanuit het schitterende natuurgebied Bedaf, gelegen in de gemeente Uden.

Wij verwachten van onze nieuwe trainer dat hij/zij:
– een trainingsprogramma aanbiedt waarin duur, kracht, tempo en looptechniek aan de orde komen;
– de vaardigheid heeft om onze leden te motiveren, uit te dagen en te enthousiasmeren;
– openstaat voor nieuwe trainingsmethoden;
– bereid is om in te vallen in andere trainingsgroepen, lessen of clinics;
– een ALO en CIOS opleiding (of vergelijkbaar) bezit of bewezen ruime ervaring heeft in het geven van conditietrainingen;
– bereid is de opleiding voor langlauftrainer te volgen bij de Nederlandse Ski Vereniging.

De vereniging beschikt over zeer ervaren en goed opgeleide trainers. De verschillende trainingsprogramma’s worden in onderling overleg met elkaar vastgesteld onder leiding van onze hoofdtrainer, Ann Ketelaars. Heb je belangstelling neem dan met haar contact op via 06 29405292 of 0413 364310. Je kunt ook een mail sturen naar hoofdinstructeur@bedaf.nu.

By | 2015-05-16T15:20:02+00:00 May 16th, 2015|Conditietraining|0 Comments

Leave A Comment